НАШ АДРЕС: 95026 г. Симферополь, ул. Гагарина, 11, тел. (0652) 22-22-11, 22-62-88, 22-02-59, приемная комиссия т. 099-508-11-50, официальный Web-сайт СКТЭК : http://www.cktek.crimea.ua

 

 

 

Поиск по сайту

  
КАРТА САЙТА


СУББОТНИК
ИСТОРИЧЕСКИЙ ФОТООБЗОР
см. ЗДЕСЬ....

**************

ИСТОРИЯ
СИМФЕРОПОЛЬСКОГО КООПЕРАТИВНОГО
ТОРГОВО-ЭКОНОМИЧЕСКОГО КОЛЛЕДЖА

см. здесь.....
НОВОСТИ
Доска почёта

 

 

Статистика посещений
HotLog
Цитируемость
Яндекс цитирования

Добрі справи в ім’я майбутнього

 

Фото Галини Мелащенко.
На знімках: алею саджали: Олена Мажорова, директор коледжу,
Владислав Степанов,
заступник голови правління Кримспоживспілки,
Оксана Суховецька,
начальник відділу організаційно-кооперативної роботи;
студенти, майбутні товарознавці-комерсанти.
Автономна Республіка Крим.

 

 

     Мелещенко Г. Добрі справи в ім’я майбутнього [Текст] / Г. Мелещенко // Вісті Центральної спілки споживчих товарів України. – 2012. – № 19. – С. 2.

 

      Кримські кооператори цілеспрямовано втілюють у життя план заходів, присвячених Міжнародному року кооперативів. Нещодавно разом зі студентами Сімферопольського кооперативного торговельно-економічного коледжу посаджено алею із декоративних дерев та кущів біля парадного входу будівлі навчального закладу.


- Почесне право взяти участь у цьому благородному дійстві було надано першокурсникам - майбутнім товарознавцям-комерсантам - не випадково, - прокоментувала директор коледжу Олена Мажорова.


- За час навчання вони доглядатимуть за молодими саджанцями, а коли одержать дипломи, передадуть естафету догляду за алеєю своїм молодшим товаришам - наступній групі першокурсників.


Серед студентів, які брали участь у заході, були й такі, хто вступив до цього коледжу з єдиною метою - продовжити сімейну династію кооператорів, і вони добре поінформовані про те, що нинішній рік особливий для працівників системи.


- Про це ми знаємо не тільки від своїх родичів, - сказала студентка Аріна Капур, - а й з газети «Вісті...», яку постійно читаємо, а також від викладачів. Тож ми дуже раді тому, що у виконанні Програми, присвяченої Міжнародному року кооперативів, є й часточка нашої праці. Минуть роки, ми залишимо рідні стіни коледжу, а квітуча алея, посаджена нашими руками, ще довго радуватиме не одне покоління його випускників, серед яких буде чимало тих, хто поєднає свою долю з кооперацією.

 

     

© Симферопольский кооперативный торгово-экономический колледж Крымпотребсоюза

© Ядрова Г.В . - выставлено 23.05..2012 г., отредактировано 1.10.2012 г.