НАШ АДРЕС : 95026 г. Симферополь, ул. Гагарина, 11 тел. (0652) 22-22-11, 22-62-88, приемная комиссия т. 099-508-11-50, Web-сайт СКТЭК : http://www.cktek.crimea.ua
 

 

 

Поиск по сайту

  
КАРТА САЙТА


**************

 

Конкурс
"Мистер СКТЕК 2013"

ФОТООБЗОРСроки приема
заявлений и документов,
вступительных экзаменов,
конкурсного отбора и зачисления на обучение

см. здесь....


***************

Порядок приема заявлений
и документов для
поступления в колледж**************

ИСТОРИЯ
СИМФЕРОПОЛЬСКОГО КООПЕРАТИВНОГО
ТОРГОВО-ЭКОНОМИЧЕСКОГО КОЛЛЕДЖА

см. здесь.....
ДОСКА ПОЧЁТА

Статистика посещений
HotLog
Цитируемость
Яндекс цитирования
     

       Мелещенко Г. Перші джентльмени коледжу / Г. Мелещенко // Студентська хвиля : газета в газеті. – 2013. – № 17. – С. 4.

       У Сімферопольському кооперативному торгово-економічному коледжі вперше відбувся конкурс «перших джентльменів»
       Студенти повинні розвиватися гармонійно, — вважає Олена Мажорова, директор навчального закладу. — Безперечно, основну уваги і час вони зобов'язані присвячувати навчанню, але дуже важливе значення для них має також змістовне і цікаве дозвілля. Тому ми робимо все можливе, аби у молоді були всі умови для заняття спортом і художньою самодіяльністю.
      Коледж живе повним, надзвичайно насиченим життям, часто організовуються різні конкурси, літературні вечори, спортивні змагання, де юнаки і дівчата мають змогу проявити свої творчі здібності і таланти. Завжди з особливим нетерпінням і студенти, і викладачі чекають, приміром, уже традиційного конкурсу «Міс коледжу». Студенток, які бажають взяти в ньому участь, зазвичай багато. І проходить він, як правило, надзвичайно яскраво і святково, запам'ятовується надовго. А цього року було вирішено приділити увагу нашим юнакам і започаткувати ще одну традицію — конкурс «перших джентльменів» нашого навчального закладу. Це дійство було організовано вперше, тому усі чекали його ще й з великим нетерпінням.
     І недаремно! Пройшло свято просто «на ура». Мабуть, у дні підготовки не було жодного студента, який би не брав участі у його організації чи «не вболівав» за своїх однокурсників-конкурсантів. Так, група ТК-11, під керівництвом куратора Галини Свердлової, прикрашала зал, створивши тим самим святкову атмосферу. Номери художньої самодіяльності хлопці відшліфовували під пильним оком художнього керівника Наталі Падусенко. Заступник диреетора з виховної роботи Ольга Березкіна разом зі студентами шукали в енциклопедіях і довідниках цікаві запитання, які б допомогли визначити рівень знань та інтелекту конкурсантів. Та й інші викладачі, чиї підопічні виявили бажання поборотися за звання «МІСТЕРА СКТЕК–2013» намагалися підготувати їх до конкурсу, щоб вони були, як кажуть, «у всеозброєнні»: давали поради, як краще себе представити в конкурсних програмах «Візитна картка», «Інтелектуальний двобій», у спортивному та творчому конкурсах, як підібрати костюм, щоб стати кращим у номінації «Діловий стиль». Тож завдяки спільним зусиллям відбулося неповторне дійство молодості, розуму, мужності.
     Практично кожен конкурс викликав у залі бурю оплесків, оскільки хлопці жваво і, що найголовніше, правильно відповідали на запитання, виявляючи кмітливість та ерудицію. А під час виконання творчих номерів, конкурсанти-танцюристи так «заводили» глядачів своїми запальними ритмічними рухами, що ті безперервно кричали їм «браво»! Бурю емоцій у глядачів і членів журі викликало і «дефіле», у якому студенти продемонстрували своє уміння елегантно вдягатися і пластично рухатися на сцені.
     Усі таланти конкурсантів оцінювало журі, до складу якого входили тільки жінки. Та це й логічно. Кому, як не представницям слабкої статі вдається більш справедливо оцінювати елегантність, мужність і красу сильної половини людства. Слід зазначити, що зробити це було їм нелегко, оскільки всі учасники змагань за почесний титул справжнього джентльмена викликали щиру симпатію.
     Вирішити проблему допоміг підрахунок загальних балів — кожен конкурс оцінювався за п'ятибальною системою. Найбільшу кількість балів одержав Денис Сердюченко, студент третього курсу (група ББ-31). Йому і дістався перший приз — планшетний ноутбук. Приз глядацьких симпатій завоював Олександр Гринь, також третьокурсник. Цінні подарунки за перемогу в номінаціях: «Містер оригінальність», «Містер елегантність», «Містер креативність», «Містер спорту», «Містер ерудит» одержали Владислав Скибицький, першокурсник групи ТТ-11, Владислав Ланкот, студент 3 курсу (БРО-31), Олег Твердоступ, третьокурсник (БФ-31), третьокурсник Антон Даровських (БТК-32) і другокурсник Олександр Савитський (БТК-21).
     У піднесеному настрої студенти і гості заходу розходилися по домівках. А номінанти — «перші джентльмени» і, особливо, головний винуватець дійства «МІСТЕР СТЕК–2013» просто світилися від щастя.
     Підбиваючи підсумки конкурсу, голова журі Людмила Малигіна, начальник управління «Кримкоопринкторг», голова рескому профспілки працівників споживчої кооперації, подякувала усім учасникам і організаторам за чудове свято, за отримані радісні емоції і за можливість забути про щоденні проблеми, зануритися у неповторний світ творчості й краси. А також побажала студентам успіхів у навчанні і запросила після закінчення коледжу поповнити лави кримських кооператорів.

 

Конкурс
"Мистер СКТЕК 2013"


ПОДРОБНЕЕ О КОНКУРСЕ см. здесь....
© Симферопольский кооперативный торгово-экономический колледж Крымпотребсоюза

© Ядрова Г.В . - выставлено 9.04.2013 г.