НАШ АДРЕС: 95026 г. Симферополь ул. Гагарина, 11 тел. (0652) 22-22-11 22-62-88, 22-49-40, официальный Web-сайт СКТЭК : http://www.cktek.crimea.ua
 

 

 

Поиск по сайту

  
КАРТА САЙТАСроки приема
заявлений и документов,
вступительных экзаменов,
конкурсного отбора и зачисления на обучение
В КОЛЛЕДЖЕ
см. здесь....


**************

Порядок приема заявлений
и документов для
поступления в колледж
**************

ИСТОРИЯ
СИМФЕРОПОЛЬСКОГО КООПЕРАТИВНОГО
ТОРГОВО-ЭКОНОМИЧЕСКОГО КОЛЛЕДЖА

см. здесь.....

Доска почёта

 

Статистика посещений
HotLog
Цитируемость
Яндекс цитирования

     Мелещенко Г. Навчання, як пісня, - дарує радість [Текст] / Г. Мелещенко // Вісті Центральної спілки споживчих товарів України : ДВ - вкладыш. – 2012. – № 19 (663). – С. 3.

Навчання, як пісня, - дарує радість      Співати Олена полюбила, як мовиться, з колиски. І ще в молодших класах практично визначилася з вибором професії, а точніше - з місцем, де вона буде її опановувати й удосконалювати, - у системі споживчої кооперації.


     Цього хотіли мої бабусі і мама, що присвятили кооперації багато років свого життя, - пояснює дівчина.

     - Вони були впевнені, що кращої долі мені і бажати не треба. Тож Сімферопольський кооперативний торгово-економічний коледж я вибрала за їхньою порадою.

     І нітрохи про це не шкодую. Навчаюсь із задоволенням, оскільки хочу стати високопрофесійним бухгалтером.

     І в цьому мені допомагають наші чудові викладачі - Валентина Василівна Силіна, Ольга Анатоліївна Єриліна й Олена Вікторівна Мусатенко.

     Вони настільки цікаво і захоплююче проводять заняття зі спеціальних дисциплін, що в мене жодного разу не виник сумнів утім, чи ту професію я обрала, або думка, що моя майбутня робота може бути нудною чи рутинною.

     До того ж мені дуже допомагають пісня, заняття співом, без чого я не уявляю свого життя. Я дуже рада, що в коледжі є всі можливості займатися творчістю.

     Студенти, котрі віддають перевагу проводити вільний час у гуртках художньої самодіяльності, - постійні учасники різних фестивалів, оглядів, що проходять серед навчальних закладів Криму, концертів для кооператорів. Нас часто запрошують на ярмарки, різні урочистості і заходи, які відбуваються в Кримспоживспілці.

      Я завжди з величезним бажанням відгукуюся на такі пропозиції, тому що люблю дарувати людям радість своїми виступами. А співати мені подобається про все: і про любов, і про рідну Україну. У моєму репертуарі багато і сучасних, і українських народних пісень.     Впевнена, моє захоплення музикою ніколи не згасне і буде допомагати мені у важкі хвилини - і в навчанні, і в роботі.

 

     Цього року я отримаю диплом коледжу, але неодмінно продовжу навчання в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Дуже сподіваюся, що мені знайдеться місце в системі споживчої кооперації, про яку знаю і вважаю рідною з дитинства...

 

 

 

© Симферопольский кооперативный торгово-экономический колледж Крымпотребсоюза

© Ядрова Г. В . - выставлено 24.05..2012 г., отредактировано 1.10.2012 г.