НАШ АДРЕС: 95026 г. Симферополь ул. Гагарина, 11 тел. (0652) 22-22-11 22-62-88, 22-49-40, официальный Web-сайт СКТЭК : http://www.cktek.crimea.ua
 

 

 

Поиск по сайту

  
КАРТА САЙТАСроки приема
заявлений и документов,
вступительных экзаменов,
конкурсного отбора и зачисления на обучение
В КОЛЛЕДЖЕ
см. здесь....


**************

Порядок приема заявлений
и документов для
поступления в колледж


**************


**************

ИСТОРИЯ
СИМФЕРОПОЛЬСКОГО КООПЕРАТИВНОГО
ТОРГОВО-ЭКОНОМИЧЕСКОГО КОЛЛЕДЖА

см. здесь.....

Доска почёта

 

 

Статистика посещений
HotLog
Цитируемость
Яндекс цитирования


КОЛЛЕКТИВ СИМФЕРОПОЛЬСКОГО КООПЕРАТИВНОГО ТОРГОВО-ЭКОНОМИЧЕСКОГО КОЛЛЕДЖА

КОЛЛЕКТИВ
СИМФЕРОПОЛЬСКОГО КООПЕРАТИВНОГО ТОРГОВО-ЭКОНОМИЧЕСКОГО КОЛЛЕДЖА

фото автора статьи


     Мелещенко Г. Свято. Було весело і смачно! [Текст] / Г. Мелещенко // Вісті Центральної спілки споживчих товарів України. – 2012. – № 9. – С. 16.

      Нинішня зима усіх здивувала своїми морозами і заметілями. І в першу чергу— кримчан, для яких мінус 20 — рідкість. Тож вони з особливим нетерпінням очікували тиждень Масниці, в останній день якого, відповідно до давньої традиції, влаштовують проводи зими. І зробили це весело, яскраво, захоплююче!У сценарії, над яким творчо попрацювала Оксана Суховецька, начальник відділу організаційно- кооперативної роботи Кримспоживспілки, були враховані всі нюанси, необхідні для створення святкового настрою учасників і гостей заходу. Цьому сприяв виступ Олени Казанцевої, кількаразової переможниці різних конкурсів художньої самодіяльності, випускниці Сімферопольського кооперативного торговельно-економічного коледжу. Вона співала і про Масницю, і про рідну Україну, і про любов.

      Своїм дзвінким голосом запалювала всіх присутніх, змушуючи підспівувати і плескати в долоні в такт музиці. Як і належить, «запросили» і саму винуватицю дійства Масницю — Явдоху Ізотівну. З'явилася вона у супроводі скоморохів, яких дуже кумедно зображали студенти коледжу Олег Твердоступ і Олександр Висотін. Артистично зіграли свої ролі Зима і Весна — обов'язкові персонажі Масниці. Перший образ дістався Людмилі Пигарьовій, провідному товарознавцю, другий — Валентині Остапко, технологу відділу ресторанного господарства.А загалом практично всі учасники заходу мали можливість проявити свої таланти і творчу фантазію, оскільки кожен колектив хотів отримати приз переможця конкурсу, присвяченого Масниці. Для цього необхідно було не тільки оригінально сервірувати столи смачними стравами, а й виконати номер художньої самодіяльності, пов'язаний зі святом. Звичайно, всі кулінарні шедеври також мали бути традиційними для Масниці, яка не обходиться без млинців і вареників.


     Компетентне журі у складі заступників голови правління Кримспоживспілки Світлани Отенко і Владислава Степанова, а також голови рескому профспілки Людмили Малигіної уважно прислухалося до віршованих представлень святкових страв, які підготували учасники дійства, і з величезним задоволенням дегустували ті, які найбільше їм сподобалися. Все, що стояло на столах, скуштувати було просто неможливо. Приміром, фахівці Кооперативного оптово-роздрібного торговельного підприємства спекли 160 млинців! А які дали їм назви! «Троянда — королева млинців», «Чарівний колодязь», млинці «Стародавні», тортик млинцевий «Сонечко». Були навіть млинці, на яких красувався девіз кооператорів «У єдності — сила». Співробітники Сімферопольського міськкоопринкторгу пригощали млинцями із сиром, медом, печінкою, варениками із капустою та картоплею. Члени молодіжного осередку апарату управління своїм кулінарним шедеврам придумали цілком відповідні святу назви: «Посиденьки у зовиці», «Тещині вечірки», «Розгуляй-четвер».
      

       Журі довго радилось, визначаючи переможців.

     — Нам було дуже нелегко обрати кращих, — зізналася Світлана Отенко, підбиваючи підсумки конкурсу. — Всі учасники продемонстрували майстерність кулінарів, чудово співали частівки, читали вірші, грали сценки. І до млинців у нас не виникло претензій — всі були смачними! Та все-таки нам удалося визначитися з переможцем. Найоригінальніший підхід до виконання конкурсного завдання був у працівників сімферопольського «Критого ринку», які зробили з млинців макет свого підприємства. Кому дістанеться друге й третє місця — ми також обговорювали довго, тому вирішили, що їх буде по два. Тож на другу сходинку п'єдесталу пошани запрошуємо колективи КОРТП і Сімферопольського міськкоопринкторгу.

      Третій приз одержать студенти і викладачі Сімферопольського кооперативного торговельно-економічного коледжу та члени молодіжного осередку апарату управління. У номінації «Найсмачніший млинець» перемогли наші юристи, а працівники господарського управління одержать диплом у номінації «Спадковість поколінь», оскільки в їхній команді були наймолодші учасниці свята — Маша і Настя Браматкіни.Безсумнівно, нинішня Масниця, яка стала справжнім святом, запам'ятається кримським кооператорам надовго. І той запас гарного настрою, який вони отримали, надихатиме на нові добрі справи.

© Симферопольский кооперативный торгово-экономический колледж Крымпотребсоюза

© Ядрова Г.В . - выставлено 23.03.2012 г., отредактировано 09.05.2012 г., 21.05.2012 г., 1.10.2012 г.